Coqui Dívčí holínky Rainy – tmavě růžové

399 

Přidat k porovnání

Moderní dětské holínky Coqui Rainy hýří všemi barvami a zdobí je roztomilý žabáček. Hodí se do deštivých dnů, do města, do přírody, do lesa i na hřiště. V dětských holínkách Coqui Rainy budou vaše děti vždy v suchu.

Holínky jsou vyrobeny z materiálu CoquiFlex – pružná směs kaučuku zajišťující pružnost, dlouhou životnost a malé opotřebení.
Podrážka nebarví, neklouže, je profilovaná a usnadňuje chůzi na mokrém a promáčeném povrchu.
Podšívka je vyrobena z příjemné bavlny.
Holínky jsou lehké, pohodlné a nezpůsobují otlaky.
Podrážka tlumí nárazy, šetří vazy, klouby a odlehčuje kloubům v bederní části zad při dětském skotačení.
Obuv stačí pouze omýt mýdlovou vodou.

Materiál CoquiFlex je vyráběn nejnovější metodou blowing neboli lisování materiálu. Je mnohem lehčí, měkčí, flexibilní a uzpůsobí se na vaše nohy. Tento materiál splňuje celosvětové standardy a plní podmínky zkoušek a certifikací. Materiál je beze stop po těžkých kovech, je bezpečný, zdravotně nezávadný, vysoce kvalitní, odolný proti opotřebení a antibakteriální.
Délky stélky:

EUR 24 = 16 cm
EUR 25 = 17 cm
EUR 26 = 17,5 cm
EUR 27 = 18 cm
EUR 28 = 18,5 cm
EUR 29 = 19 cm

Coqui Dívčí holínky Rainy – tmavě růžové , EUR 28

Moderní dětské holínky Coqui Rainy hýří všemi barvami a zdobí je roztomilý žabáček. Hodí se do deštivých dnů, do města, do přírody, do lesa i na hřiště. V dětských holínkách Coqui Rainy budou vaše děti vždy v suchu. Holínky jsou vyrobeny z materiálu CoquiFlex – pružná směs kaučuku zajišťující pružnost, dlouhou životnost a malé opotřebení. Podrážka nebarví, neklouže, je profilovaná a usnadňuje chůzi na mokrém a promáčeném povrchu. Podšívka je vyrobena z příjemné bavlny. Holínky jsou lehké, pohodlné a nezpůsobují otlaky. Podrážka tlumí nárazy, šetří vazy, klouby a odlehčuje kloubům v bederní části zad při dětském skotačení. Obuv stačí pouze omýt mýdlovou vodou. Materiál CoquiFlex je vyráběn nejnovější metodou blowing neboli lisování materiálu. Je mnohem lehčí, měkčí, flexibilní a uzpůsobí se na vaše nohy. Tento materiál splňuje celosvětové standardy a plní podmínky zkoušek a certifikací. Materiál je beze stop po těžkých kovech, je bezpečný, zdravotně nezávadný, vysoce kvalitní, odolný proti opotřebení a antibakteriální. Délky stélky: EUR 24 = 16 cm EUR 25 = 17 cm EUR 26 = 17,5 cm EUR 27 = 18 cm EUR 28 = 18,5 cm EUR 29 = 19 cm

Parametry: Coqui Dívčí holínky Rainy – tmavě růžové

Určení

Velikost

Barva

Coqui Dívčí holínky Rainy – tmavě růžové
Coqui Dívčí holínky Rainy – tmavě růžové

399 

399 

SKU: 13534557 Kategorie: ,
Přidat k porovnání
Přihlášení / Registrace je dočasně pozastavena
Porovnat produkty
  • Total (0)
Porovnat
0