LEGO® DUPLO® Town 10835 Rodinný dům

949 

Přidat k porovnání

Přehrávejte si každodenní scény a chvíle v Rodinném domě!
Přehrávej si scénáře ze skutečného života v LEGO® DUPLO® Moje město: snadno pochopitelném a rozpoznatelném světě s moderními DUPLO figurkami. V tomto snadno postavitelném domě najdete nekonečné množství možností ke hraní – malé děti se mohou bavit cvičením různých aktivit a postupů od ranního vstávání, přípravy a jedení jídla, až k umývání auta. Sledujte, jak se jejich dovednosti týkající se situačních scénářů rozvíjí při přehrávání každodenních situací se třemi DUPLO figurkami.
Specifikace:

Součástí jsou tři figurky LEGO® DUPLO®: maminka, tatínek a dítě.
Obsahuje modulární dům se třemi patry, s kuchyní s otevírací troubou, koupelnou se záchodem, umyvadlem a otevírací skříňkou se zrcadlem, ložnicí s postelemi, dětským pokojem s otevíracími okny, střešní terasou s jídelnou, vnitřními poličkami, otevíracími dveřmi a autem.
Obsahuje kostky zdobené obrázky jako je zrcadlo, toaletní papír, budík, trouba a plyšový medvídek, které slouží jako začátky příběhů.
Mezi doplňky najdešhrnec na vaření, talíř, bagety, konvici, hrnek, kartáč a květiny.
Používejte moderní postavy, doplňky a zdobené kostky, s jejichž pomocí Vaše malé dítě snáze pochopí denní rutinu a každodenní situace, které si s ním můžete přehrávat.
Tento zábavný a snadno postavitelný Rodinný dům rozvíjí rané stavitelské dovednosti a poskytuje nekonečné množství možností ke hře.
Modulární budova znamená, že tento model může být přestavěn a předělán mnoha různými způsoby.
Malé děti si zamilují, když si budou moci hrát na to, že tatínkovi pomáhají umývat auto nebo péct bagety v troubě.
LEGO® DUPLO® stavebnice jsou speciálně navržené tak, aby byly vhodné a bezpečné pro malé ručičky.
Tato sada nabízí zážitek z hraní a stavění vhodný pro děti od 2 do 5 let.
Rodinný dům měří přes 28 cm na výšku, 38 cm na šířku a 9 cm do hloubky.
Auto měří přes 4 cm na výšku, 9 cm na délku a 6 cm na šířku.
Máme hned několik výrobků z řady Moje město, které můžete sbírat a vysvětlovat s jejich pomo cí svému dítěti každodenní momenty v pro něj snadněji pochopitelném světě LEGO® DUPLO®.

 

LEGO® DUPLO® Town 10835 Rodinný dům

Přehrávejte si každodenní scény a chvíle v Rodinném domě! Přehrávej si scénáře ze skutečného života v LEGO® DUPLO® Moje město: snadno pochopitelném a rozpoznatelném světě s moderními DUPLO figurkami. V tomto snadno postavitelném domě najdete nekonečné množství možností ke hraní – malé děti se mohou bavit cvičením různých aktivit a postupů od ranního vstávání, přípravy a jedení jídla, až k umývání auta. Sledujte, jak se jejich dovednosti týkající se situačních scénářů rozvíjí při přehrávání každodenních situací se třemi DUPLO figurkami. Specifikace: Součástí jsou tři figurky LEGO® DUPLO®: maminka, tatínek a dítě. Obsahuje modulární dům se třemi patry, s kuchyní s otevírací troubou, koupelnou se záchodem, umyvadlem a otevírací skříňkou se zrcadlem, ložnicí s postelemi, dětským pokojem s otevíracími okny, střešní terasou s jídelnou, vnitřními poličkami, otevíracími dveřmi a autem. Obsahuje kostky zdobené obrázky jako je zrcadlo, toaletní papír, budík, trouba a plyšový medvídek, které slouží jako začátky příběhů. Mezi doplňky najdešhrnec na vaření, talíř, bagety, konvici, hrnek, kartáč a květiny. Používejte moderní postavy, doplňky a zdobené kostky, s jejichž pomocí Vaše malé dítě snáze pochopí denní rutinu a každodenní situace, které si s ním můžete přehrávat. Tento zábavný a snadno postavitelný Rodinný dům rozvíjí rané stavitelské dovednosti a poskytuje nekonečné množství možností ke hře. Modulární budova znamená, že tento model může být přestavěn a předělán mnoha různými způsoby. Malé děti si zamilují, když si budou moci hrát na to, že tatínkovi pomáhají umývat auto nebo péct bagety v troubě. LEGO® DUPLO® stavebnice jsou speciálně navržené tak, aby byly vhodné a bezpečné pro malé ručičky. Tato sada nabízí zážitek z hraní a stavění vhodný pro děti od 2 do 5 let. Rodinný dům měří přes 28 cm na výšku, 38 cm na šířku a 9 cm do hloubky. Auto měří přes 4 cm na výšku, 9 cm na délku a 6 cm na šířku. Máme hned několik výrobků z řady Moje město, které můžete sbírat a vysvětlovat s jejich pomo cí svému dítěti každodenní momenty v pro něj snadněji pochopitelném světě LEGO® DUPLO®.  

Parametry: LEGO® DUPLO® Town 10835 Rodinný dům

Určení

Počet dílků

Věk od

Věk do

Šířka

Výška

Hmotnost brutto

Hmotnost netto

LEGO® DUPLO® Town 10835 Rodinný dům
LEGO® DUPLO® Town 10835 Rodinný dům

949 

949 

SKU: 8467509 Kategorie: , , ,
Přidat k porovnání
Přihlášení / Registrace je dočasně pozastavena
Porovnat produkty
  • Total (0)
Porovnat
0