Pampers Vlhčené ubrousky Sensitive 12x56ks

409 

Přidat k porovnání

Každé jedinečné dítě si zaslouží jemné čištění, což je důvod, proč pečují dětské čisticí ubrousky Pampers Sensitive o pokožku vašeho miminka nejlaskavějším možným způsobem. Nabízí jedinečnou strukturu SoftGrip™ od Pampers a jsou o 15 % silnější než čisticí ubrousky Pampers Fresh Clean. Díky vyvážené vlhkosti zanechávají na pokožce čistší pocit a současně pomáhají udržovat přirozenou hladinu pH.
S dětskými čisticími ubrousky Pampers Sensitive se již nemusíte obávat nepořádku. Dermatologické testy prokázaly, že jsou šetrné k citlivé pokožce. Jedinečná struktura SoftGrip™ od Pampers. O 15 % silnější než čisticí ubrousky Pampers Fresh Clean. Klinicky ověřená jemnost. Pomáhají udržovat přirozenou hodnotu pH pokožky.

Pampers Vlhčené ubrousky Sensitive 12x56ks

Každé jedinečné dítě si zaslouží jemné čištění, což je důvod, proč pečují dětské čisticí ubrousky Pampers Sensitive o pokožku vašeho miminka nejlaskavějším možným způsobem. Nabízí jedinečnou strukturu SoftGrip™ od Pampers a jsou o 15 % silnější než čisticí ubrousky Pampers Fresh Clean. Díky vyvážené vlhkosti zanechávají na pokožce čistší pocit a současně pomáhají udržovat přirozenou hladinu pH. S dětskými čisticími ubrousky Pampers Sensitive se již nemusíte obávat nepořádku. Dermatologické testy prokázaly, že jsou šetrné k citlivé pokožce. Jedinečná struktura SoftGrip™ od Pampers. O 15 % silnější než čisticí ubrousky Pampers Fresh Clean. Klinicky ověřená jemnost. Pomáhají udržovat přirozenou hodnotu pH pokožky.

Parametry: Pampers Vlhčené ubrousky Sensitive 12x56ks

Určení

Věk od

Věk do

Počet kusů v balení

Šířka

Výška

Hmotnost brutto

Hmotnost netto

Pampers Vlhčené ubrousky Sensitive 12x56ks
Pampers Vlhčené ubrousky Sensitive 12x56ks

409 

409 

SKU: 9292115 Kategorie: ,
Přidat k porovnání
Přihlášení / Registrace je dočasně pozastavena
Porovnat produkty
  • Total (0)
Porovnat
0