XKKO Skládané bavlněné pleny Bílé – Newborn, 6ks

239 

Přidat k porovnání

Skládaná bavlněná plena se  čtyřmi vrstvami na okrajích a osmi vrstvami uprostřed. Pleny jsou vyrobeny ze 100% bavlněného kepru, běleného kyslíkem. Tento materiál po více praních získává ještě větší savost. Pleny získávají optimální savost po 4-8 praních. Přirozenou vlastností neupravené bavlny je srážlivost, běžně udávaná hodnota srážlivosti plen je kolem 10%.
 
Technické informace:

Rozměr: 29×30,5cm
Žluté obšití pro snadnější rozpoznání velikosti pleny.
Počet kusů v balení:  6ks
Reálná hmotnost:  56 gr./ks
Složení:  100% bavlna
Způsob tkaní:  keprová vazba

 
Péče:

Pleny je možné prát až na 95 stupňu Celsia ( dostatečná teplota pro praní , při které nedochází k výraznému opotřebení plen, je 60 stupňu Celsia)
Před prvním použitím pleny vyperte.
Při praní nepoužívejte aviváž, snižuje savost výrobku.
Doporučujeme používat standartní prací prostředky.  Mýdlo a mýdlový sliz mohou výrazně snížit savost výrobku a způsobit jeho poškození, stejně jako poškození Vaší pračky.
Pokud je to nutné, tak jako prevenci změny tvaru a rozměrů, doporučujeme po každém vyprání  lehce vytáhnout výrobek do původního tvaru a rozměrů.
Praním plen může dojít ke změně velikosti a tvaru plen (sražení případně vytažení) o +-10%
Sušení v sušičce se nedoporučuje.  

 

XKKO Skládané bavlněné pleny Bílé – Newborn, 6ks

Skládaná bavlněná plena se  čtyřmi vrstvami na okrajích a osmi vrstvami uprostřed. Pleny jsou vyrobeny ze 100% bavlněného kepru, běleného kyslíkem. Tento materiál po více praních získává ještě větší savost. Pleny získávají optimální savost po 4-8 praních. Přirozenou vlastností neupravené bavlny je srážlivost, běžně udávaná hodnota srážlivosti plen je kolem 10%.   Technické informace: Rozměr: 29×30,5cm Žluté obšití pro snadnější rozpoznání velikosti pleny. Počet kusů v balení:  6ks Reálná hmotnost:  56 gr./ks Složení:  100% bavlna Způsob tkaní:  keprová vazba   Péče: Pleny je možné prát až na 95 stupňu Celsia ( dostatečná teplota pro praní , při které nedochází k výraznému opotřebení plen, je 60 stupňu Celsia) Před prvním použitím pleny vyperte. Při praní nepoužívejte aviváž, snižuje savost výrobku. Doporučujeme používat standartní prací prostředky.  Mýdlo a mýdlový sliz mohou výrazně snížit savost výrobku a způsobit jeho poškození, stejně jako poškození Vaší pračky. Pokud je to nutné, tak jako prevenci změny tvaru a rozměrů, doporučujeme po každém vyprání  lehce vytáhnout výrobek do původního tvaru a rozměrů. Praním plen může dojít ke změně velikosti a tvaru plen (sražení případně vytažení) o +-10% Sušení v sušičce se nedoporučuje.    

Parametry: XKKO Skládané bavlněné pleny Bílé – Newborn, 6ks

Určení

Barva

Věk od

Věk do

Počet kusů v balení

Šířka

Výška

Hmotnost brutto

Hmotnost netto

XKKO Skládané bavlněné pleny Bílé – Newborn, 6ks
XKKO Skládané bavlněné pleny Bílé – Newborn, 6ks

239 

239 

Přidat k porovnání
Přihlášení / Registrace je dočasně pozastavena
Porovnat produkty
  • Total (0)
Porovnat
0